Russian Premier League 2023-24

All
Home
Away
#
Club
M
W
D
L
GF
GA
GD
Pt
1
Krasnodar
d d w d w
>
9
6
3
0
14
3
11
21
2
Krylya Sovetov
l w w d w
>
9
5
3
1
21
12
9
18
3
9
5
2
2
19
8
11
17
4
Spartak Moscow
l d l w w
>
9
5
1
3
14
12
2
16
5
Dinamo Moscow
w d w d l
>
9
4
3
2
16
14
2
15
6
Lokomotiv Moscow
d w w l w
>
9
4
3
2
15
14
1
15
7
Nizhny Novgorod
l w w d w
>
9
4
2
3
9
8
1
14
8
Ural
w l l d l
>
9
4
2
3
8
10
-2
14
9
CSKA Moscow
l d d d d
>
9
3
4
2
19
15
4
13
10
Akhmat Grozny
w d w d l
>
9
3
2
4
11
10
1
11
11
FC Rostov
l l l d d
>
9
2
3
4
13
19
-6
9
12
Rubin
w d l l w
>
9
2
3
4
10
18
-8
9
13
Orenburg
l d w w l
>
9
2
2
5
10
16
-6
8
14
Baltika
l l l d w
>
9
2
1
6
9
15
-6
7
15
PFC Sochi
w l l l l
>
9
2
0
7
9
14
-5
6
16
Fakel Voronezh
w d l d l
>
9
1
2
6
5
14
-9
5
show in full screen
Krasnodar
Krylya Sovetov
Zenit Saint Petersburg
Spartak Moscow
Dinamo Moscow
Lokomotiv Moscow
Nizhny Novgorod
Ural
CSKA Moscow
Akhmat Grozny
FC Rostov
Rubin
Orenburg
Baltika
PFC Sochi
Fakel Voronezh
1 Krasnodar 2–0 1–1 1–0 2–0 2–0
2 Krylya Sovetov 3–3 5–1 2–1 2–1 3–0
3 Zenit Saint Petersburg 2–3 1–2 4–0 2–0
4 Spartak Moscow 1–3 1–0 0–0 3–2 2–1 1–0
5 Dinamo Moscow 1–3 1–1 2–1 2–0
6 Lokomotiv Moscow 1–1 2–2 0–2 3–2
7 Nizhny Novgorod 0–2 2–0 1–0 2–1 3–1
8 Ural 3–2 0–0 2–1 0–1 0–0
9 CSKA Moscow 2–2 1–1 4–1 3–1
10 Akhmat Grozny 1–1 1–2 2–3 4–0
11 FC Rostov 1–1 1–2 3–3 3–0 2–1
12 Rubin 2–1 0–3 1–4 2–2 1–1
13 Orenburg 0–2 0–2 1–1 3–0
14 Baltika 0–1 1–0 2–2 2–1
15 PFC Sochi 0–1 1–2 4–0 2–0
16 Fakel Voronezh 0–0 1–4 2–0 0–1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Matchweek 1
Fri, 21 Jul, 23
- 9:30 PM
Dinamo Moscow
1 3
Krasnodar
Sat, 22 Jul, 23
- 3:30 PM
Ural
2 1
CSKA Moscow
Sat, 22 Jul, 23
- 5:45 PM
Nizhny Novgorod
0 2
Zenit Saint Petersburg
Sat, 22 Jul, 23
- 8:00 PM
Lokomotiv Moscow
2 2
Rubin
Sat, 22 Jul, 23
- 10:30 PM
Akhmat Grozny
1 2
Krylya Sovetov
Sun, 23 Jul, 23
- 8:00 PM
Spartak Moscow
3 2
Orenburg
Sun, 23 Jul, 23
- 10:30 PM
FC Rostov
2 1
Fakel Voronezh
Sun, 23 Jul, 23
- 10:30 PM
PFC Sochi
2 0
Baltika
Matchweek 2
Sat, 29 Jul, 23
- 5:30 PM
Krylya Sovetov
3 3
Dinamo Moscow
Sat, 29 Jul, 23
- 8:00 PM
Ural
0 0
Nizhny Novgorod
Sat, 29 Jul, 23
- 10:30 PM
FC Rostov
1 1
Zenit Saint Petersburg
Sun, 30 Jul, 23
- 5:30 PM
Rubin
1 1
Orenburg
Sun, 30 Jul, 23
- 8:00 PM
Fakel Voronezh
1 4
Lokomotiv Moscow
Sun, 30 Jul, 23
- 10:30 PM
Krasnodar
2 0
PFC Sochi
Sun, 30 Jul, 23
- 10:30 PM
Akhmat Grozny
2 3
CSKA Moscow
Mon, 31 Jul, 23
- 10:00 PM
Spartak Moscow
2 1
Baltika
Matchweek 3
Fri, 4 Aug, 23
- 10:30 PM
Krasnodar
1 0
Nizhny Novgorod
Sat, 5 Aug, 23
- 5:30 PM
Krylya Sovetov
5 1
FC Rostov
Sat, 5 Aug, 23
- 8:00 PM
Rubin
1 4
Spartak Moscow
Sat, 5 Aug, 23
- 8:00 PM
Orenburg
0 2
Ural
Sat, 5 Aug, 23
- 10:30 PM
CSKA Moscow
4 1
Lokomotiv Moscow
Sun, 6 Aug, 23
- 8:00 PM
Baltika
2 1
Fakel Voronezh
Sun, 6 Aug, 23
- 9:30 PM
Zenit Saint Petersburg
2 3
Dinamo Moscow
Sun, 6 Aug, 23
- 10:30 PM
PFC Sochi
1 2
Akhmat Grozny
Matchweek 4
Fri, 11 Aug, 23
- 8:30 PM
Ural
3 2
Spartak Moscow
Sat, 12 Aug, 23
- 5:30 PM
Lokomotiv Moscow
1 1
Krylya Sovetov
Sat, 12 Aug, 23
- 8:00 PM
Orenburg
0 2
Krasnodar
Sat, 12 Aug, 23
- 10:30 PM
FC Rostov
3 0
Rubin
Sun, 13 Aug, 23
- 5:30 PM
Dinamo Moscow
2 0
Baltika
Sun, 13 Aug, 23
- 8:00 PM
Zenit Saint Petersburg
2 0
Fakel Voronezh
Sun, 13 Aug, 23
- 10:30 PM
CSKA Moscow
3 1
PFC Sochi
Mon, 14 Aug, 23
- 10:00 PM
Nizhny Novgorod
2 0
Akhmat Grozny
Matchweek 5
Fri, 18 Aug, 23
- 10:00 PM
Rubin
2 1
Krylya Sovetov
Sat, 19 Aug, 23
- 5:30 PM
Dinamo Moscow
2 1
CSKA Moscow
Sat, 19 Aug, 23
- 8:00 PM
Baltika
0 1
Ural
Sat, 19 Aug, 23
- 10:00 PM
Krasnodar
1 1
Lokomotiv Moscow
Sat, 19 Aug, 23
- 10:30 PM
PFC Sochi
4 0
FC Rostov
Sun, 20 Aug, 23
- 8:00 PM
Fakel Voronezh
2 0
Nizhny Novgorod
Sun, 20 Aug, 23
- 10:00 PM
Spartak Moscow
1 3
Zenit Saint Petersburg
Sun, 20 Aug, 23
- 10:30 PM
Akhmat Grozny
4 0
Orenburg
Matchweek 6
Fri, 25 Aug, 23
- 8:00 PM
Orenburg
1 1
CSKA Moscow
Fri, 25 Aug, 23
- 10:30 PM
Fakel Voronezh
0 0
Krasnodar
Sat, 26 Aug, 23
- 5:30 PM
Zenit Saint Petersburg
4 0
Ural
Sat, 26 Aug, 23
- 8:00 PM
Rubin
2 2
Dinamo Moscow
Sat, 26 Aug, 23
- 10:00 PM
Spartak Moscow
0 0
Akhmat Grozny
Sat, 26 Aug, 23
- 10:30 PM
Nizhny Novgorod
1 0
FC Rostov
Sun, 27 Aug, 23
- 8:00 PM
Krylya Sovetov
2 1
Baltika
Sun, 27 Aug, 23
- 10:30 PM
PFC Sochi
0 1
Lokomotiv Moscow
Matchweek 7
Sat, 2 Sep, 23
- 3:30 PM
Ural
0 1
Akhmat Grozny
Sat, 2 Sep, 23
- 5:45 PM
Nizhny Novgorod
2 1
Rubin
Sat, 2 Sep, 23
- 8:00 PM
Krylya Sovetov
3 0
Fakel Voronezh
Sat, 2 Sep, 23
- 10:30 PM
Krasnodar
2 0
Spartak Moscow
Sun, 3 Sep, 23
- 3:30 PM
Orenburg
3 0
PFC Sochi
Sun, 3 Sep, 23
- 5:45 PM
Lokomotiv Moscow
3 2
Baltika
Sun, 3 Sep, 23
- 8:00 PM
CSKA Moscow
1 1
Zenit Saint Petersburg
Sun, 3 Sep, 23
- 10:30 PM
FC Rostov
1 2
Dinamo Moscow
Matchweek 8
Fri, 15 Sep, 23
- 9:30 PM
Dinamo Moscow
1 1
Nizhny Novgorod
Sat, 16 Sep, 23
- 4:30 PM
CSKA Moscow
2 2
Krylya Sovetov
Sat, 16 Sep, 23
- 7:00 PM
Akhmat Grozny
1 1
Krasnodar
Sat, 16 Sep, 23
- 11:45 PM
Baltika
2 2
FC Rostov
Sun, 17 Sep, 23
- 4:30 PM
Ural
0 0
Fakel Voronezh
Sun, 17 Sep, 23
- 7:00 PM
Rubin
0 3
Zenit Saint Petersburg
Sun, 17 Sep, 23
- 9:30 PM
Lokomotiv Moscow
0 2
Orenburg
Sun, 14 Apr, 24
PFC Sochi
- -
Spartak Moscow
Matchweek 9
Sat, 23 Sep, 23
- 4:30 PM
Krylya Sovetov
2 1
PFC Sochi
Sat, 23 Sep, 23
- 7:00 PM
Baltika
1 0
Akhmat Grozny
Sat, 23 Sep, 23
- 9:30 PM
Spartak Moscow
1 0
Dinamo Moscow
Sun, 24 Sep, 23
- 4:30 PM
Nizhny Novgorod
3 1
Orenburg
Sun, 24 Sep, 23
- 7:00 PM
Zenit Saint Petersburg
1 2
Lokomotiv Moscow
Sun, 24 Sep, 23
- 9:30 PM
FC Rostov
3 3
CSKA Moscow
Sun, 24 Sep, 23
- 9:30 PM
Krasnodar
2 0
Ural
Mon, 25 Sep, 23
- 9:30 PM
Fakel Voronezh
0 1
Rubin
Matchweek 10
Fri, 29 Sep, 23
- 9:30 PM
FC Rostov
- -
Ural
Sat, 30 Sep, 23
- 2:30 PM
Orenburg
- -
Zenit Saint Petersburg
Sat, 30 Sep, 23
- 4:45 PM
Lokomotiv Moscow
- -
Nizhny Novgorod
Sat, 30 Sep, 23
- 7:00 PM
Rubin
- -
Krasnodar
Sat, 30 Sep, 23
- 9:30 PM
CSKA Moscow
- -
Baltika
Sun, 1 Oct, 23
- 4:30 PM
Fakel Voronezh
- -
PFC Sochi
Sun, 1 Oct, 23
- 7:00 PM
Krylya Sovetov
- -
Spartak Moscow
Sun, 1 Oct, 23
- 9:30 PM
Akhmat Grozny
- -
Dinamo Moscow
Matchweek 11
Sat, 7 Oct, 23
- 2:30 PM
Ural
- -
Lokomotiv Moscow
Sat, 7 Oct, 23
- 4:30 PM
PFC Sochi
- -
Zenit Saint Petersburg
Sat, 7 Oct, 23
- 7:00 PM
Baltika
- -
Orenburg
Sat, 7 Oct, 23
- 9:30 PM
Krasnodar
- -
FC Rostov
Sun, 8 Oct, 23
- 4:30 PM
Nizhny Novgorod
- -
Krylya Sovetov
Sun, 8 Oct, 23
- 7:00 PM
Dinamo Moscow
- -
Fakel Voronezh
Sun, 8 Oct, 23
- 9:30 PM
Spartak Moscow
- -
CSKA Moscow
Sun, 8 Oct, 23
- 9:30 PM
Akhmat Grozny
- -
Rubin
Matchweek 12
Sat, 21 Oct, 23
- 2:30 PM
Orenburg
- -
Fakel Voronezh
Sun, 22 Oct, 23
Lokomotiv Moscow
- -
Dinamo Moscow
Sun, 22 Oct, 23
Rubin
- -
CSKA Moscow
Sun, 22 Oct, 23
Baltika
- -
Krasnodar
Sun, 22 Oct, 23
- 2:30 PM
Ural
- -
PFC Sochi
Sun, 22 Oct, 23
- 4:30 PM
Spartak Moscow
- -
Nizhny Novgorod
Sun, 22 Oct, 23
- 7:00 PM
Zenit Saint Petersburg
- -
Krylya Sovetov
Sun, 22 Oct, 23
- 9:30 PM
FC Rostov
- -
Akhmat Grozny
Matchweek 13
Fri, 27 Oct, 23
- 9:30 PM
Rubin
- -
Baltika
Sat, 28 Oct, 23
- 4:30 PM
Fakel Voronezh
- -
Spartak Moscow
Sat, 28 Oct, 23
- 7:00 PM
FC Rostov
- -
Lokomotiv Moscow
Sun, 29 Oct, 23
Zenit Saint Petersburg
- -
Akhmat Grozny
Sun, 29 Oct, 23
Krylya Sovetov
- -
Orenburg
Sun, 29 Oct, 23
- 3:30 PM
Nizhny Novgorod
- -
PFC Sochi
Sun, 29 Oct, 23
- 6:00 PM
Dinamo Moscow
- -
Ural
Sun, 29 Oct, 23
- 9:00 PM
CSKA Moscow
- -
Krasnodar
Matchweek 14
Sat, 4 Nov, 23
- 7:00 PM
Akhmat Grozny
- -
Fakel Voronezh
Sat, 4 Nov, 23
- 9:30 PM
Baltika
- -
Zenit Saint Petersburg
Sun, 5 Nov, 23
- 4:30 PM
Krasnodar
- -
Krylya Sovetov
Sun, 5 Nov, 23
- 7:00 PM
CSKA Moscow
- -
Nizhny Novgorod
Sun, 5 Nov, 23
- 10:00 PM
Lokomotiv Moscow
- -
Spartak Moscow
Mon, 6 Nov, 23
- 4:30 PM
Orenburg
- -
FC Rostov
Mon, 6 Nov, 23
- 7:00 PM
Ural
- -
Rubin
Mon, 6 Nov, 23
- 10:00 PM
PFC Sochi
- -
Dinamo Moscow
Matchweek 15
Sat, 11 Nov, 23
- 4:30 PM
Krylya Sovetov
- -
Ural
Sat, 11 Nov, 23
- 7:00 PM
Lokomotiv Moscow
- -
Akhmat Grozny
Sun, 12 Nov, 23
Zenit Saint Petersburg
- -
Krasnodar
Sun, 12 Nov, 23
Fakel Voronezh
- -
CSKA Moscow
Sun, 12 Nov, 23
- 4:30 PM
Nizhny Novgorod
- -
Baltika
Sun, 12 Nov, 23
- 7:00 PM
Dinamo Moscow
- -
Orenburg
Sun, 12 Nov, 23
- 9:30 PM
PFC Sochi
- -
Rubin
Sun, 12 Nov, 23
- 10:00 PM
Spartak Moscow
- -
FC Rostov
Matchweek 16
Sun, 26 Nov, 23
Zenit Saint Petersburg
- -
PFC Sochi
Sun, 26 Nov, 23
FC Rostov
- -
Nizhny Novgorod
Sun, 26 Nov, 23
Krylya Sovetov
- -
Lokomotiv Moscow
Sun, 26 Nov, 23
CSKA Moscow
- -
Dinamo Moscow
Sun, 26 Nov, 23
Rubin
- -
Fakel Voronezh
Sun, 26 Nov, 23
Baltika
- -
Spartak Moscow
Sun, 26 Nov, 23
Ural
- -
Krasnodar
Sun, 26 Nov, 23
Orenburg
- -
Akhmat Grozny
Matchweek 17
Sun, 3 Dec, 23
Krasnodar
- -
Orenburg
Sun, 3 Dec, 23
CSKA Moscow
- -
FC Rostov
Sun, 3 Dec, 23
Dinamo Moscow
- -
Rubin
Sun, 3 Dec, 23
Lokomotiv Moscow
- -
Zenit Saint Petersburg
Sun, 3 Dec, 23
Akhmat Grozny
- -
Spartak Moscow
Sun, 3 Dec, 23
PFC Sochi
- -
Krylya Sovetov
Sun, 3 Dec, 23
Nizhny Novgorod
- -
Ural
Sun, 3 Dec, 23
Fakel Voronezh
- -
Baltika
Matchweek 18
Sun, 10 Dec, 23
Zenit Saint Petersburg
- -
Nizhny Novgorod
Sun, 10 Dec, 23
Spartak Moscow
- -
Krylya Sovetov
Sun, 10 Dec, 23
Krasnodar
- -
CSKA Moscow
Sun, 10 Dec, 23
Lokomotiv Moscow
- -
Ural
Sun, 10 Dec, 23
Akhmat Grozny
- -
FC Rostov
Sun, 10 Dec, 23
PFC Sochi
- -
Orenburg
Sun, 10 Dec, 23
Baltika
- -
Rubin
Sun, 10 Dec, 23
Fakel Voronezh
- -
Dinamo Moscow
Matchweek 19
Sun, 3 Mar, 24
Zenit Saint Petersburg
- -
Spartak Moscow
Sun, 3 Mar, 24
FC Rostov
- -
Krylya Sovetov
Sun, 3 Mar, 24
Krasnodar
- -
Rubin
Sun, 3 Mar, 24
CSKA Moscow
- -
Orenburg
Sun, 3 Mar, 24
Dinamo Moscow
- -
Lokomotiv Moscow
Sun, 3 Mar, 24
Akhmat Grozny
- -
Ural
Sun, 3 Mar, 24
Baltika
- -
PFC Sochi
Sun, 3 Mar, 24
Nizhny Novgorod
- -
Fakel Voronezh
Matchweek 20
Sun, 10 Mar, 24
Spartak Moscow
- -
Fakel Voronezh
Sun, 10 Mar, 24
FC Rostov
- -
Krasnodar
Sun, 10 Mar, 24
Krylya Sovetov
- -
CSKA Moscow
Sun, 10 Mar, 24
Dinamo Moscow
- -
Akhmat Grozny
Sun, 10 Mar, 24
Lokomotiv Moscow
- -
PFC Sochi
Sun, 10 Mar, 24
Rubin
- -
Nizhny Novgorod
Sun, 10 Mar, 24
Ural
- -
Zenit Saint Petersburg
Sun, 10 Mar, 24
Orenburg
- -
Baltika
Matchweek 21
Sun, 17 Mar, 24
Zenit Saint Petersburg
- -
Rubin
Sun, 17 Mar, 24
Krasnodar
- -
Baltika
Sun, 17 Mar, 24
CSKA Moscow
- -
Spartak Moscow
Sun, 17 Mar, 24
Akhmat Grozny
- -
PFC Sochi
Sun, 17 Mar, 24
Nizhny Novgorod
- -
Lokomotiv Moscow
Sun, 17 Mar, 24
Fakel Voronezh
- -
Krylya Sovetov
Sun, 17 Mar, 24
Ural
- -
FC Rostov
Sun, 17 Mar, 24
Orenburg
- -
Dinamo Moscow
Matchweek 22
Sun, 31 Mar, 24
Spartak Moscow
- -
Ural
Sun, 31 Mar, 24
Krylya Sovetov
- -
Zenit Saint Petersburg
Sun, 31 Mar, 24
Dinamo Moscow
- -
FC Rostov
Sun, 31 Mar, 24
Lokomotiv Moscow
- -
Krasnodar
Sun, 31 Mar, 24
PFC Sochi
- -
CSKA Moscow
Sun, 31 Mar, 24
Rubin
- -
Akhmat Grozny
Sun, 31 Mar, 24
Baltika
- -
Nizhny Novgorod
Sun, 31 Mar, 24
Fakel Voronezh
- -
Orenburg
Matchweek 23
Sun, 7 Apr, 24
Zenit Saint Petersburg
- -
Baltika
Sun, 7 Apr, 24
FC Rostov
- -
PFC Sochi
Sun, 7 Apr, 24
CSKA Moscow
- -
Fakel Voronezh
Sun, 7 Apr, 24
Dinamo Moscow
- -
Spartak Moscow
Sun, 7 Apr, 24
Akhmat Grozny
- -
Lokomotiv Moscow
Sun, 7 Apr, 24
Nizhny Novgorod
- -
Krasnodar
Sun, 7 Apr, 24
Ural
- -
Krylya Sovetov
Sun, 7 Apr, 24
Orenburg
- -
Rubin
Matchweek 24
Sat, 16 Sep, 23
- 9:30 PM
Spartak Moscow
1 0
PFC Sochi
Sun, 14 Apr, 24
Krasnodar
- -
Zenit Saint Petersburg
Sun, 14 Apr, 24
Krylya Sovetov
- -
Rubin
Sun, 14 Apr, 24
Lokomotiv Moscow
- -
CSKA Moscow
Sun, 14 Apr, 24
Akhmat Grozny
- -
Baltika
Sun, 14 Apr, 24
Fakel Voronezh
- -
FC Rostov
Sun, 14 Apr, 24
Ural
- -
Dinamo Moscow
Sun, 14 Apr, 24
Orenburg
- -
Nizhny Novgorod
Matchweek 25
Sun, 21 Apr, 24
Zenit Saint Petersburg
- -
Orenburg
Sun, 21 Apr, 24
FC Rostov
- -
Spartak Moscow
Sun, 21 Apr, 24
Krasnodar
- -
Fakel Voronezh
Sun, 21 Apr, 24
CSKA Moscow
- -
Akhmat Grozny
Sun, 21 Apr, 24
PFC Sochi
- -
Ural
Sun, 21 Apr, 24
Rubin
- -
Lokomotiv Moscow
Sun, 21 Apr, 24
Baltika
- -
Krylya Sovetov
Sun, 21 Apr, 24
Nizhny Novgorod
- -
Dinamo Moscow
Matchweek 26
Sun, 28 Apr, 24
Spartak Moscow
- -
Lokomotiv Moscow
Sun, 28 Apr, 24
FC Rostov
- -
Orenburg
Sun, 28 Apr, 24
Krylya Sovetov
- -
Krasnodar
Sun, 28 Apr, 24
Dinamo Moscow
- -
Zenit Saint Petersburg
Sun, 28 Apr, 24
Akhmat Grozny
- -
Nizhny Novgorod
Sun, 28 Apr, 24
PFC Sochi
- -
Fakel Voronezh
Sun, 28 Apr, 24
Rubin
- -
Ural
Sun, 28 Apr, 24
Baltika
- -
CSKA Moscow
Matchweek 27
Sun, 5 May, 24
Krasnodar
- -
Akhmat Grozny
Sun, 5 May, 24
CSKA Moscow
- -
Rubin
Sun, 5 May, 24
Dinamo Moscow
- -
PFC Sochi
Sun, 5 May, 24
Lokomotiv Moscow
- -
FC Rostov
Sun, 5 May, 24
Nizhny Novgorod
- -
Spartak Moscow
Sun, 5 May, 24
Fakel Voronezh
- -
Zenit Saint Petersburg
Sun, 5 May, 24
Ural
- -
Baltika
Sun, 5 May, 24
Orenburg
- -
Krylya Sovetov
Matchweek 28
Sun, 12 May, 24
Zenit Saint Petersburg
- -
CSKA Moscow
Sun, 12 May, 24
Spartak Moscow
- -
Krasnodar
Sun, 12 May, 24
Krylya Sovetov
- -
Akhmat Grozny
Sun, 12 May, 24
PFC Sochi
- -
Nizhny Novgorod
Sun, 12 May, 24
Rubin
- -
FC Rostov
Sun, 12 May, 24
Baltika
- -
Dinamo Moscow
Sun, 12 May, 24
Fakel Voronezh
- -
Ural
Sun, 12 May, 24
Orenburg
- -
Lokomotiv Moscow
Matchweek 29
Sun, 19 May, 24
Spartak Moscow
- -
Rubin
Sun, 19 May, 24
FC Rostov
- -
Baltika
Sun, 19 May, 24
Dinamo Moscow
- -
Krylya Sovetov
Sun, 19 May, 24
Lokomotiv Moscow
- -
Fakel Voronezh
Sun, 19 May, 24
Akhmat Grozny
- -
Zenit Saint Petersburg
Sun, 19 May, 24
PFC Sochi
- -
Krasnodar
Sun, 19 May, 24
Nizhny Novgorod
- -
CSKA Moscow
Sun, 19 May, 24
Ural
- -
Orenburg
Matchweek 30
Sat, 25 May, 24
Zenit Saint Petersburg
- -
FC Rostov
Sat, 25 May, 24
Krasnodar
- -
Dinamo Moscow
Sat, 25 May, 24
Krylya Sovetov
- -
Nizhny Novgorod
Sat, 25 May, 24
CSKA Moscow
- -
Ural
Sat, 25 May, 24
Rubin
- -
PFC Sochi
Sat, 25 May, 24
Baltika
- -
Lokomotiv Moscow
Sat, 25 May, 24
Fakel Voronezh
- -
Akhmat Grozny
Sat, 25 May, 24
Orenburg
- -
Spartak Moscow